PODEJRZANY O OSZUSTWA ZATRZYMANY

PODEJRZANY O OSZUSTWA ZATRZYMANY

Współpraca policjantów z Bielan z funkcjonariuszami wydziału do walki z cyberprzestępczością Komendy Stołecznej Policji doprowadziła do zatrzymania i przedstawienia zarzutów mężczyźnie, podejrzanemu o oszustwa. 37-latek, podając fałszywe dane, zawierał umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych oraz wyłudził telefony komórkowe o wartości prawie 11 tys. złotych. Mężczyzna działał w warunkach recydywy, dlatego grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą podjęli współpracę z policjantami wydziału do walki z cyberprzestępczością Komendy Stołecznej Policji w sprawie mężczyzny, mogącego mieć związek z oszustwami. Podejrzany zawierał umowy z operatorem sieci komórkowej, podając fałszywe dane. W ten sposób wyłudził telefony o wartości prawie 11 tysięcy złotych.

We wspólne działania zaangażowali się również mundurowi z Bielan, którzy kilka dni temu zatrzymali 37-latka w jednej z placówek handlowych. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili zatrzymanemu zarzuty doprowadzenia pokrzywdzonych do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Prokurator nadzorujący sprawę zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Teraz 37-latkowi karanemu za podobne przestępstwa, grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Previous TRAGEDIA NA DRODZE-APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ!
Next UPROWADZIŁ PARTNERKĘ BRATA, BO TEN NIE CHCIAŁ Z NIM WSPÓŁPRACOWAĆ

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

3 miesiące aresztu dla podejrzanych o rozbój

Policjanci z wydziału kryminalnego z Targówka zatrzymali dwie osoby podejrzane o rozbój. Jak ustalili śledczy, 21 i 25-latek z innym nieustalonym dotąd mężczyzną najpierw pobili, a następnie okradli pokrzywdzonego. Obaj

Wiadomości 0 Comments

Zarzuty karne za zniszczenie kilkudziesięciu samochodów

W nocy z czwartku na piątek policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Pradze Północ zatrzymali 3 młode osoby – dwóch mężczyzn i kobietę podejrzewanych o zniszczenie zaparkowanych pojazdów i elewacji budynku.

Wiadomości 0 Comments

Miał ponad 5 promili alkoholu w organizmie i próbował przekupić policjantów

Policjanci z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znieważenie funkcjonariuszy oraz wręczenie korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. O pomoc policjantów poprosiła kobieta, która nie mogła

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź