Osiedle Forma Inwestycją Miesiąca w Warszawie!

Osiedle Forma Inwestycją Miesiąca w Warszawie!

Warszawska dzielnica – Praga Południe cieszy się bardzo dużą popularnością. Przyciąga nowych mieszkańców, a co za tym idzie deweloperów, którzy stawiają tam nowe budynki. Ci, którzy nie chcą pozostać w tyle muszą przyciągnąć swoich klientów atrakcyjnymi ofertami, która będzie wyróżniać się ciekawym pomysłem. Tak też jest w przypadku warszawskiego zwycięzcy rankingu portalu obido.pl

Inwestycją Miesiąca w Warszawie zdaniem klientów obido.pl jest Osiedle Forma dewelopera Dom Development.

Ranking został stworzony w oparciu o głosy użytkowników  obido.pl. Klienci co miesiąc mają możliwość wyboru inwestycji z oferty obido.pl, która ich zdaniem jest dobrym miejscem do zamieszkania.

W czerwcu zwycięska inwestycja z Warszawy zdaniem użytkowników serwisu była idealnie dopasowana do ich potrzeb oraz możliwości finansowych.. Jest to idealne miejsce dla tych, szukają wygodne połączenia z Centrum miasta. Dzięki temu dostanie się do pracy, szkoły lub części rozrywkowej Warszawy nie stanowi żadnego problemu. A to za sprawą między innymi tego, że  znajduję się przy jednym z warszawskich bus pasów. Głosujący docenili również architekturę osiedla, która ich zdaniem jest nowoczesna i pasuje do zabudowy reszty miasta.

Co jeszcze wyróżnia inwestycję Nowa Forma?

Celem inwestorów było stworzenie miejsca, które oprócz swojej podstawowej funkcji będzie też wizytówką tej części Warszawy. Budynki zostały stworzone i zaprojektowane w ramach pracy Fundacji Dom Development City Art. Organizacja ma na celu kreowanie zmian w przestrzeni miejskiej, które ma podwyższyć jakość życia mieszkańców w Polsce. Jako głównym narzędziem do wykonania tego zadania fundacja chce wykorzystać sztukę. W tym celu do współpracy przy projektach bloków zaprasza różnorodnych artystów.

Takie też rozwiązania zastosowano w inwestycji Osiedle Forma, gdzie zawarto elementy małej architektury, formy artystyczne czy też kompozycję wodne. Jednym z wyróżników będzie rzeźba, która stanie na placu.
Deweloper zapewnia bardzo duży wybór mieszkań od małych, kameralnych kawalerek po bardzo duże i przestronne apartamenty. Wszystkie mieszkania zaprojektowane są tak aby były jak najbardziej funkcjonalne i nasłonecznione.

Dużym atutem jest dobrze zagospodarowana część wspólna. Znajdą się na niej między innymi: tereny zielone, place zabaw dla dzieci czy też specjalnie zaprojektowana fontanna. Dodatkowo deweloper przewidział miejsce na lokale usługowe, gdzie będą liczne kawiarnie oraz sklepy.

Inwestycja będzie składać się z dwóch etapów, gdzie pierwszy ma zostać oddany do użytku we wrześniu bieżącego roku, a drugi dzielący się na dwie części –  w grudniu tego roku oraz lipcu 2019 roku.

Previous Nieznany numer. Przeczytaj, a dowiesz się co z tym zrobić
Next Kim jest ortoptystka?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

99rent zmienia się na dobre!

99rent – jedna z czołowych firm z branży automotive, odświeża wizerunek marki i wprowadza nową identyfikację wizualną. Zmiana logo jest ukoronowaniem procesów, jakie zaszły w firmie w ostatnich miesiącach, a

Strefa Biznesu 0 Comments

Gdzie w Warszawie wykonać stronę internetową?

Własna strona internetowa nie stanowi dziś przewagi konkurencyjnej, lecz jej brak skazuje naszą firmę na niebyt. Nie możemy więc myśleć o niej jako o “dodatku” do naszego biznesu, bo jej

Strefa Biznesu 0 Comments

Wypożyczalnie samochodów w Warszawie przy dworcach, metrze, lotnisku – lista popularnych

Warszawa jako stolica Polski jest miastem często odwiedzanym zarówno przez Polaków, którzy mają do załatwienia jakieś sprawy, jak i przez obcokrajowców. Bardzo często dostają się nad Wisłę środkami transportu zbiorowego:

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!