Odpowiedzą za obrót lekami bez wymaganego zezwolenia

Odpowiedzą za obrót lekami bez wymaganego zezwolenia

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy poprzez internet sprzedawali leki na potencję. W ich samochodzie i mieszkaniu kobiety policjanci znaleźli blisko 200 pozycji różnego rodzaju leków na potencję. Wiadomo już, że zatrzymani przesyłali zamówiony towar lub sprzedawali go umawiając się telefonicznie z klientami „na mieście”. Zgodnie z ustawą prawo farmaceutyczne zatrzymanym grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się od „namierzenia” sprzedających przez policjantów na dwóch portalach aukcyjnych, gdzie oferowali do sprzedaży leki na potencję.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją. Było już wiadomo, że podejrzani nie tylko prowadzą sprzedaż wysyłkową, ale także w razie potrzeby dowożą towar pod wskazany adres.

Właśnie w jednym z takich miejsc policjanci zatrzymali mężczyznę. Obok na fotelu pasażera siedziała jego wspólniczka. Przy 51-latku, w samochodzie, którym poruszała się para oraz w mieszkaniu kobiety policjanci znaleźli i zabezpieczyli w sumie blisko 200 pozycji różnego rodzaju leków na potencję.

Za obrót lekami bez wymaganego zezwolenia mężczyźnie oraz jego 44-letniej wspólniczce  grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Previous Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków
Next Do końca nie przyznawał się, że posiada narkotyki

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policyjne działania przeciwko narkomanii zakończone aresztami

Ponad 1100 gramów marihuany, 1122 tabletek ecstasy, 20 gramów amfetaminy, około 12 gramów kokainy, około 1500 złotych i trzy telefony komórkowe zabezpieczyli kryminalni wołomińskiej Komendy w trakcie prowadzonych działań skierowanych

Wiadomości 0 Comments

ŚLUBOWANIE 63 POLICJANTÓW

W Komendzie Stołecznej Policji odbyło się dziś ślubowanie 63 policjantów, w tym 10 policjantek. „Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta…” – pierwsze słowa roty ślubowania policjanci wypowiedzieli za

Wiadomości 0 Comments

O czym pamiętać, kupując głośniki do zestawu audio?

Na ostateczne brzmienie odtwarzanej w zaciszu domowym muzyki wpływ ma wiele czynników. Na pewno do tych, które wpływają w bardzo mocnym stopniu należą kolumny głośnikowe. Nawet najlepsze kolumny, które będą

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź