Odpowiedzą za obrót lekami bez wymaganego zezwolenia

Odpowiedzą za obrót lekami bez wymaganego zezwolenia

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy poprzez internet sprzedawali leki na potencję. W ich samochodzie i mieszkaniu kobiety policjanci znaleźli blisko 200 pozycji różnego rodzaju leków na potencję. Wiadomo już, że zatrzymani przesyłali zamówiony towar lub sprzedawali go umawiając się telefonicznie z klientami „na mieście”. Zgodnie z ustawą prawo farmaceutyczne zatrzymanym grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się od „namierzenia” sprzedających przez policjantów na dwóch portalach aukcyjnych, gdzie oferowali do sprzedaży leki na potencję.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją. Było już wiadomo, że podejrzani nie tylko prowadzą sprzedaż wysyłkową, ale także w razie potrzeby dowożą towar pod wskazany adres.

Właśnie w jednym z takich miejsc policjanci zatrzymali mężczyznę. Obok na fotelu pasażera siedziała jego wspólniczka. Przy 51-latku, w samochodzie, którym poruszała się para oraz w mieszkaniu kobiety policjanci znaleźli i zabezpieczyli w sumie blisko 200 pozycji różnego rodzaju leków na potencję.

Za obrót lekami bez wymaganego zezwolenia mężczyźnie oraz jego 44-letniej wspólniczce  grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Previous Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków
Next Do końca nie przyznawał się, że posiada narkotyki

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW !

Policja i Prokuratura poszukują świadków tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 8 sierpnia br. ok. godz. 15.30 na drodze wojewódzkiej nr 631 w Wólce Radzymińskiej w gm. Nieporęt.

Wiadomości 0 Comments

Areszt za napad na lombard

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu trafnie wytypowali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie rozboju. Spostrzegawczość jednego z funkcjonariuszy tego wydziału pracującego nad sprawą i jego

Wiadomości 0 Comments

Zamiast markowych dysków twardych wartych ponad 300 tys. Euro wysyłali styropian

Na wniosek policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą oraz prokuratora, mokotowski sąd zastosował 3 miesięczny areszt wobec 63-letniego Ryszarda Z., który wspólnie i w porozumieniu z aresztowanym wcześniej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź