NIETRZEŹWI OPIEKOWALI SIĘ 14-MIESIĘCZNYM SYNKIEM

NIETRZEŹWI OPIEKOWALI SIĘ 14-MIESIĘCZNYM SYNKIEM

Przed kilkoma dniami policjanci z komisariatu w Halinowie interweniowali wobec jednej z rodzin zamieszkałej w gminie Halinów. Zgłoszenie dotyczyło nieprawidłowej opieki nad dzieckiem. Okazało się, że rodzice są nietrzeźwi. Ojciec miał niemal dwa promile alkoholu we krwi, a matka 2,8 promila. Teraz sytuacją tej rodziny zajmie się sąd.

Dużą nieodpowiedzialnością wykazali się rodzice 14-miesięcznego chłopca, którzy nietrzeźwi sprawowali nad nim opiekę. Wszystko zaczęło się od wezwania mundurowych z komisariatu w Halinowie na interwencję, dotyczącą nieprawidłowej opieki nad małym dzieckiem.

Kiedy policjanci przyjechali do rodziny na miejscu zastali ojca i matkę w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyzna (44 lata) miał niemal dwa promile alkoholu we krwi, natomiast matka (40 lat) 2,8 promila. W mieszkaniu znajdowało się 14-miesięczne dziecko, które płakało.

Na miejsce przybyła siostra mężczyzny, której policjanci przekazali pod opiekę chłopca. Funkcjonariusze sporządzili również „Niebieska Kartę”, tym samym uruchomili działania mające na celu sprawdzenie, czy w tej rodzinie nie dochodzi do przemocy oraz jak ojciec i matka wypełniają swoje obowiązki rodzicielskie.

Funkcjonowaniem rodziców zajmie się także sąd rodzinny, który o tej sytuacji również został poinformowany. Materiały tej sprawy przekazali policjaci zespołu ds. nieletnich i patologii.

ea/mz

Previous DWUKROTNIE UDERZYŁ KOBIETĘ, KTÓRA SIEDZIAŁA W RESTAURACJI Z CÓRKĄ
Next SZYBKA INTERWENCJA I AMFETAMINA ZNALEZIONA W SKARPECIE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kradzież kosmetyków o wartości około 12 tys. złotych

Kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego otrzymali informację o kradzieży kosmetyków z jednej z firm na terenie błońskiej gminy. Jak ustalili funkcjonariusze, kosmetyki o wartości około 12 tys. złotych

Wiadomości 0 Comments

Przyznał się do kradzieży sześciu rowerów

W ręce policjantów z komisariatu na Targówku wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież.. Jak ustalili śledczy, jego łupem padło sześć rowerów o wartości 7500 złotych. Do tych zdarzeń miało dojść w

Wiadomości 0 Comments

Zabezpieczono podróbki o wartości 10 milionów złotych

Ponad 54 tys. podrobionych artykułów zabezpieczyli na terenie Wólki Kosowskiej stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. Dzięki wspólnym działaniom na rynek nie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź