NIETRZEŹWI OPIEKOWALI SIĘ 14-MIESIĘCZNYM SYNKIEM

NIETRZEŹWI OPIEKOWALI SIĘ 14-MIESIĘCZNYM SYNKIEM

Przed kilkoma dniami policjanci z komisariatu w Halinowie interweniowali wobec jednej z rodzin zamieszkałej w gminie Halinów. Zgłoszenie dotyczyło nieprawidłowej opieki nad dzieckiem. Okazało się, że rodzice są nietrzeźwi. Ojciec miał niemal dwa promile alkoholu we krwi, a matka 2,8 promila. Teraz sytuacją tej rodziny zajmie się sąd.

Dużą nieodpowiedzialnością wykazali się rodzice 14-miesięcznego chłopca, którzy nietrzeźwi sprawowali nad nim opiekę. Wszystko zaczęło się od wezwania mundurowych z komisariatu w Halinowie na interwencję, dotyczącą nieprawidłowej opieki nad małym dzieckiem.

Kiedy policjanci przyjechali do rodziny na miejscu zastali ojca i matkę w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyzna (44 lata) miał niemal dwa promile alkoholu we krwi, natomiast matka (40 lat) 2,8 promila. W mieszkaniu znajdowało się 14-miesięczne dziecko, które płakało.

Na miejsce przybyła siostra mężczyzny, której policjanci przekazali pod opiekę chłopca. Funkcjonariusze sporządzili również „Niebieska Kartę”, tym samym uruchomili działania mające na celu sprawdzenie, czy w tej rodzinie nie dochodzi do przemocy oraz jak ojciec i matka wypełniają swoje obowiązki rodzicielskie.

Funkcjonowaniem rodziców zajmie się także sąd rodzinny, który o tej sytuacji również został poinformowany. Materiały tej sprawy przekazali policjaci zespołu ds. nieletnich i patologii.

ea/mz

Previous DWUKROTNIE UDERZYŁ KOBIETĘ, KTÓRA SIEDZIAŁA W RESTAURACJI Z CÓRKĄ
Next SZYBKA INTERWENCJA I AMFETAMINA ZNALEZIONA W SKARPECIE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniem i podpalenie

Za usiłowanie kradzieży z włamaniem oraz zniszczenie mienia odpowie 44-latek. Mężczyzna umyślnie podpalił przyczepę kempingową, do której wcześniej próbował się włamać. Pokrzywdzona oszacowała straty na blisko 5 tys. zł. Mężczyzna

Wiadomości 0 Comments

PODEJRZANY O OSZUSTWA ZATRZYMANY

Współpraca policjantów z Bielan z funkcjonariuszami wydziału do walki z cyberprzestępczością Komendy Stołecznej Policji doprowadziła do zatrzymania i przedstawienia zarzutów mężczyźnie, podejrzanemu o oszustwa. 37-latek, podając fałszywe dane, zawierał umowy

Wiadomości 0 Comments

Oszukał ” na policjanta” na blisko 700 tys. złotych

Mokotowscy kryminalni zatrzymali 22-latka, który podając się za funkcjonariusza Policji wyłudził od pokrzywdzonego prawie 700 tys. złotych w obcej walucie. Starszy mężczyzna był upoważniony do dysponowania pieniędzmi ulokowanymi na koncie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź