Nielegalne leki nie trafią na rynek

Nielegalne leki nie trafią na rynek

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu na lotnisku zatrzymali dwie osoby – kobietę i mężczyznę, którzy usiłowali nielegalnie wwieźć środki farmaceutyczne, bez stosownego zezwolenia.

Dyżurny KPPL Warszawa Okęcie otrzymał informację od Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego o podejrzeniu, że podróżująca liniami lotniczymi kobieta i mężczyzna, może posiadać przy sobie znaczną ilość nielegalnych środków farmaceutycznych.

Policjanci znaleźli w bagażu podróżnym bardzo dużo różnych środków farmaceutycznych. Z uwagi na fakt, że kobieta i mężczyzna nie posiadali przy sobie stosownych zezwoleń na przywóz takich środków do Polski, zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu. Tam usłyszeli zarzuty wprowadzenia do obrotu produktów leczniczych bez stosownych zezwoleń za co grozi im kara do 2 lat więzienia.

Previous 56-latka uwierzyła oszustom i straciła blisko 100 tys. złotych
Next Wkurzył się, że koledzy z więzienia dostają przepustki i sam się zwolnił

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Groził nożem swojej konkubinie, w mieszkaniu miał blisko 0,5 kg marihuany

Policjanci z Ursusa zatrzymali 43-latka, który groził nożem swojej konkubinie oraz posiadał w mieszkaniu blisko 0,5 kg marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za popełnione przestępstwa i został objęty policyjnym dozorem.

Wiadomości 0 Comments

Oszukiwali, zbierając datki na nieistniejącą fundację

Wolscy policjanci zatrzymali dwie osoby, kobietę i mężczyznę w wieku 19 lat, podejrzanych o oszustwo. Z ustaleń wynika, że zatrzymane osoby zbierały pieniądze na rzecz nieistniejącej fundacji głuchoniemych. Wyłudzając datki,

Wiadomości 0 Comments

Akcja smog. Policjanci zatrzymali 87 dowodów rejestracyjnych

Wczorajsze działania „Smog” miały na celu zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i nadmierną emisję spalin do atmosfery. O tym jak jest to ważne, przypominali kierowcom policjanci ruchu drogowego.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!