Nekropolis – służba funeralna w Warszawie

Nekropolis – służba funeralna w Warszawie

Słowo służba kojarzy się przede wszystkim z jednostkami mundurowymi typu straż pożarna, policja czy wojsko. W Warszawie działa jednak firma Nekropolis mająca siedzibę u styku dwóch dzielnic – Bielany i Żoliborz – przy ulicy ul. Gwiaździstej 17, w okolicach pobliskiej parafii pod wezwaniem św. Rafała i Brata Alberta. Nekropolis nie jest jednak żadną oryginalną nazwą organizacji religijnej czy zakonu, a marką działającego od ponad 30 lata prywatnego zakładu pogrzebowego w Warszawie. Choć na terenie stolicy działa już niemal 300 placówek tego typu, to właśnie ta firma zasługuje, aby o niej mówić.

Nekropolis oznacza miasto umarłych . Nazwa ta w odpowiedni sposób opisuje misję tego warszawskiego zakładu pogrzebowego, jaką jest pomoc rodzinom w godnym odprowadzeniu Zmarłych do innego świata. Ludzie od wieków starają się wyobrazić sobie, jak ten inny świat wygląda. Jedna z popularniejszych teorii mówi, że przynajmniej niektórzy bliscy po śmierci są wśród nas i często błąkają się, nie wiedząc, w jaki sposób się z nami skontaktować. Troska o to, co często nieznane – nie tylko o materialną, ale także metafizyczną część uroczystości pogrzebowych – spoczywa na barkach tej firmy.

Dwaj bracia – Jarosław i Paweł Chmielewscy – którzy obecnie prowadzą Zakład Pogrzebowy Nekropolis, a wiedzę zawodową i praktykę zaczerpnęli się od dziadka i ojca doskonale wiedzą, że w przypadku tak nacechowanych emocjami chwili pogrzebu i samego trudnego czasu żałoby łatwo o zaniedbanie tego co najważniejsze – godnego upamiętnienia i pożegnania Bliskiego oraz należytej zadumy. Życie ludzi, szczególnie młodych w wieku tzw. produkcyjnym jest obecnie bardzo szybkie. W zasadzie nawet w obrębie własnych rodzin nie żyjemy ze sobą tylko obok siebie, tracąc bezpowrotnie szanse na wspólne wspomnienia, które po latach mogą się okazać dla nas bezcenne. Większość osób myśl o śmierci napawa strachem, smutkiem, złością i innymi uczuciami, ale czy jest wśród tych uczuć miejsce na to jedno najważniejsze – na miłość? Okazanie miłości podczas świadczenia i realizacji usług pogrzebowych w Warszawie i jej okolicach spoczywa na barkach zakładu Nekropolis.

Przyznać trzeba zarówno właścicielom, jak i wszystkim pracownikom firmy pogrzebowej Nekropolis, że są w tym naprawdę świetni. Nekropolis to warszawski zakład pogrzebowy, który gwarantuje to, czego wycenić się nie da. Ze spokojnym sumieniem polecamy ich usługi pogrzebowy jako wyróżniające się na tle warszawskiego rynku pogrzebowego. Więcej informacji na temat tego domu pogrzebowego w Warszawie odnajdziemy po adresem https://nekropolis.com.pl/ – na ich oficjalnej stronie firmowej. Ze spokojnym sumieniem oddajmy naszym Bliskim cześć, na którą zasługują, a pustkę – która po stracie pojawia się w naszych sercach – wypełnijmy miłością.

Previous Wybieramy drukarkę
Next Jak urządzić mieszkanie ze skosami?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zarzuty karne za zniszczenie kilkudziesięciu samochodów

W nocy z czwartku na piątek policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Pradze Północ zatrzymali 3 młode osoby – dwóch mężczyzn i kobietę podejrzewanych o zniszczenie zaparkowanych pojazdów i elewacji budynku.

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymani za kradzieże, włamania i paserstwo

Mokotowscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o kradzieże elektronarzędzi z kontenerów na budowach oraz paserstwo tych przedmiotów. Policjanci odzyskali już część zrabowanego mienia. Za te przestępstwa 38-letniej Anecie K.

Wiadomości 0 Comments

„ABC‘’ PODCZAS UPAŁÓW

Sierpień przywitał nas, wyczekiwaną zwłaszcza przez dzieci i młodzież, słoneczną, upalną pogodą. Aby lejący się z nieba żar był wyłącznie powodem radości, zabawy i dobrego samopoczucia nie powinniśmy lekceważyć pozornie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!