Napadli, rozbili butelkę na głowie i zabrali telefon

Napadli, rozbili butelkę na głowie i zabrali telefon

Tymczasowy areszt w wymiarze trzech miesięcy zastosował sąd wobec dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Napastnicy zostali zatrzymani przez wolskich policjantów. Z ustaleń wynika, że mężczyźni zaatakowali pokrzywdzonego zadając mu cios butelką w głowę po czym skradli telefon komórkowy. Podejrzani usłyszeli zarzut rozboju, jeden z nich usłyszał zarzut w warunkach recydywy. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Po godzinie 16 policjanci z wolskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie, że doszło do napaści na mężczyznę. Na miejscu byli funkcjonariusze straży miejskiej, którzy otrzymali w tej sprawie również zgłoszenie. Na ziemi leżał pobity mężczyzna, któremu załoga karetki pogotowia udzieliła pomocy. Policjanci ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że dwóch mężczyzn zaatakowało pokrzywdzonego zadając mu cios butelką w głowę po czym skradli telefon komórkowy. Jeden z nich miał w kieszeni skradziony telefon, który został zabezpieczony.

Mężczyźni w  wieku 27 i 38 lat zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy. Śledczy gromadzili materiał dowodowy. Z ustaleń wynika, że byli oni  już notowani za różne przestępstwa. W rejonowej prokuraturze podejrzani usłyszeli zarzut za rozbój. Jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut w warunkach recydywy bowiem za podobne przestępstwo przebywał już w zakładzie karnym. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec mężczyzn środka izolacyjnego i decyzją sądu zostali oni tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

Previous Jaką wkrętarkę kupić?
Next Groził zabiciem, kiedy pokrzywdzony poprosił o zwrot pożyczki

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Przyznał się do kradzieży sześciu rowerów

W ręce policjantów z komisariatu na Targówku wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież.. Jak ustalili śledczy, jego łupem padło sześć rowerów o wartości 7500 złotych. Do tych zdarzeń miało dojść w

Wiadomości 0 Comments

Uderzenie w nielegalny hazard

Rozbicie zorganizowanej grupy przestępczej, zatrzymanie 22 podejrzanych, zlikwidowanie czterech lokali z nielegalnymi maszynami do gier o niskich wygranych oraz zabezpieczenie łącznie 31 takich maszyn, to wynik śledztwa prowadzonego przez policjantów

Wiadomości 0 Comments

Groził nożem swojej konkubinie, w mieszkaniu miał blisko 0,5 kg marihuany

Policjanci z Ursusa zatrzymali 43-latka, który groził nożem swojej konkubinie oraz posiadał w mieszkaniu blisko 0,5 kg marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za popełnione przestępstwa i został objęty policyjnym dozorem.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź