Najlepsze thrillery 2016 roku

Najlepsze thrillery 2016 roku

Thriller to bardzo ciekawy gatunek filmowy. Możemy tutaj znaleźć tytuł przypominające bardziej horror jednak pozbawione elementów nadprzyrodzonych, jak również filmy przypominające bardziej filmy akcji. Gatunek ten zawsze dostarcza widzom dreszczyk emocji, przez co właśnie jest tak lubiany na całym świecie. Dodatkowo bardziej odważne sceny, na jakie mogą sobie pozwolić twórcy thrillerów sprawiają, że często mamy tutaj do czynienia z produkcjami wstrząsającymi czy też kontrowersyjnymi. Jeżeli jesteś więc fanem tego gatunku, sprawdź poniższą listę filmów z gatunku thriller z roku 2016.

Najlepsze thrillery 2016 roku

1. Split – Mężczyzna o mnogiej osobowości porywa trzy nastolatki. Okazuje się, że jedna z jaźni zaczyna dominować nad innymi.
2. Jestem mordercą – Młody milicjant otrzymuje zadanie schwytania seryjnego zabójcy kobiet.
3. Nowy początek – Po serii lądowań obcych na Ziemi wojsko werbuje ekspertkę lingwistyki, której zadaniem jest odkrycie nastawienia przybyszy z kosmosu.
4. Zwierzęta nocy – Właścicielka galerii otrzymuje powieść autorstwa byłego męża. Kobieta jest porażona brutalnym thrillerem, w którym odnajduje nawiązania do swojej przeszłości.
5. Contratiempo – Hiszpański biznesmen Adrián Doria wychodzi za kaucją z aresztu, po tym jak został aresztowany za zabójstwo swojej kochanki, Laury Vidal. Jego prawnik, Félix Leiva zatrudnia doświadczonego obrońcę sądowego, Virginię Goodman, która odwiedza go po tym jak okazuje się, że prokurator odnalazł świadka gotowego zeznawać w sprawie.
6. Dziewczyn z pociągu – Załamana rozwodem Rachel każdego dnia wsiada dokładnie o 8:04 do podmiejskiego pociągu i jedzie do pracy w Nowym Jorku. Każdego dnia spotyka tych samych ludzi i mija te same domy. Obserwuje. Rachel to samotna, uzależniona od alkoholu kobieta. Podczas podróży zaczyna obsesyjnie podglądać pewną parę, mieszkającą w jednym z domów które codziennie mija. Snuje wymyśloną historię na temat obserwowanych ludzi. Pewnego dnia odkrywa, że w obserwowanym przez nią domu wydarzyła się tragedia.
7. Nerve – Venus jest jedną z niewielu osób, które nie zarejestrowały się na platformie Nerve. Świat oszalał na punkcie tego wynalazku, który pozwala na łatwy i szybki zarobek za wykonywanie zadań. Im bardziej szalone i lekkomyślne jest zadanie do wykonania, tym większa jest nagroda za jego wykonanie. Możliwość szybkiego zarobku staje się w końcu kusząca również dla samej Vee, która postanawia wejść do gry. Bohaterka zaczyna wykonywać coraz bardziej wymyślne zadania „obserwatorów”. Jeżeli chcesz przeczytaj więcej na temat tego tytułu, zajrzyj tutaj: https://kino.pinbook.pl/thriller/nerve-online

Previous Wigilia firmowa w restauracji
Next Biżuteria z rzadko spotykanymi kamieniami

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Życzenia imieninowe w nowoczesnej formie

Polacy chętnie kultywują tradycję składania sobie życzeń z okazji imienin i nie powinno to budzić zaskoczenia. W końcu nasz naród zawsze był mocno przywiązany do tradycji i zakładał, że warto

Wiadomości 0 Comments

Wpadł podczas kolejnej wizyty w szpitalu

Jak może zakończyć się pozostawienie swoich rzeczy bez opieki przekonał się mężczyzna, który stracił saszetkę z pieniędzmi i dokumentami w szpitalu. Grodziscy kryminalni szybko ustalili, kto mógł je zabrać i

Wiadomości 0 Comments

Jak skutecznie promować różne wydarzenia?

Organizowanie różnego rodzaju wydarzeń – zarówno kulturalnych jak i edukacyjnych – jest z jednej strony świetną zabawą, ale stanowi jednocześnie niemałe wyzwanie. Istnieje w końcu mnóstwo spraw związanych z szeroko

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź