Laserowe usuwanie włosów Fakty i mity, które musisz znać

Laserowe usuwanie włosów Fakty i mity, które musisz znać

Masz dosyć woskowania, golenia czy depilacji przez cały czas? Czy nie zawsze szukamy sposobów na uzyskanie elastycznej, gładkiej skóry przy minimalnym wysiłku? Cóż, laserowe usuwanie owłosienia pomaga nam w tym! Jeśli jesteś niechętny , który ucieka od depilacji laserowej z powodu mitów , które otaczają ten zabieg , jesteśmy tutaj , aby je rozwalić , dzięki czemu twoje marzenie o „depilacji z minimalnym wysiłkiem” się spełni . Oto kilka mitów buster związanych z depilacją laserową, które powinny być świadome.

Rozwarstwienie włosków

Mit: Laserowe usuwanie włosków powoduje wrastanie włosów.

Fakt: Włosy brunatne mogą być naprawdę powszechne po goleniu lub woskowaniu, ale na pewno nie po zabiegu depilacji laserowej. Usługa ta jest skierowana do mieszków włosowych w celu zmniejszenia owłosienia ciała bezpośrednio od nasady. Ponieważ laser używany w tej usłudze skutecznie niszczy cebulkę włosa, Twoje włosy nie odrastają. Dlatego też, w porównaniu z tym mitem wokół depilacji laserowej , leczenie to rzeczywiście powoduje spadek wrastających włosów.

Wzrost włosów

Mit: Laserowe usuwanie włosków zwiększa liczbę nowo wyhodowanych włosów.

Fakt: Włosy naszego ciała rosną w trzech fazach, z których Anagen jest fazą aktywnego wzrostu. Ponieważ depilacja laserowa jest ukierunkowana na mieszki włosowe w tej fazie, ilość wzrostu włosów raczej się zmniejsza dzięki tej usłudze. Najlepszym aspektem depilacji laserowej jest to, że z każdą sesją włosy stają się cieńsze!

Uszkodzenia skóry i oparzenia

Mit: Laserowe usuwanie owłosienia jest bolesne i niszczy skórę.

Fakt: Technologia stosowana w zabiegach depilacji laserowej jest bardzo zaawansowana na przestrzeni lat. Usługa ta jest bezpośrednio skierowana na mieszki włosowe, nie powodując żadnych uszkodzeń otaczającej je skóry. Zabieg depilacji laserowej w Kaya wykorzystuje zatwierdzoną przez FDA technologię światła laserowego, która nie uszkadza skóry. Ponadto, procedura ta jest wykonywana przez certyfikowanych terapeutów kosmetycznych w Kaya, którzy przechodzą dogłębne szkolenie przed wykonaniem usługi, pamiętając, że Twoja skóra nie ma uszkodzeń lub oparzeń.

Liczba sesji

Mit: Laserowe usuwanie włosków daje najlepsze rezultaty tylko w jednej sesji.

Fakt: Na pewno jest to możliwe w przypadku leczenia laserowego usuwania włosów, aby zmniejszyć wzrost włosów tylko w jednym posiedzeniu. Jednakże, jeśli chcesz zobaczyć długotrwałe rezultaty, zaleca się minimum 6 sesji, aby uzyskać gładką, wolną od włosów skórę.

Inne uszkodzenia

Mit: Laserowe usuwanie włosów powoduje uszkodzenia narządów wewnętrznych.

Fakt: Jeśli z powodu tego mitu unikasz laserowego usuwania owłosienia, nie ma absolutnie żadnego powodu do zmartwień! Laser używany w tej procedurze wnika tylko 1-4 mm w skórę. Dlatego nie ma szans, aby dotarł on do Twoich organów wewnętrznych i uszkodził je.

Koszt

Mit: Laserowe usuwanie włosków jest bardzo kosztowne.

Fakt: Jest oczywiste, że ogólne porównanie może sprawić, że czujesz, że depilacja laserowa jest droższa niż jakakolwiek inna metoda usuwania włosów, jak golenie lub woskowanie. Jednakże, jeśli porównać tę usługę z innymi na dłuższą metę, depilacja laserowa na pewno zaoszczędzi dużo pieniędzy.

Rodzaj skóry

Mit: Laserowe usuwanie owłosienia nie działa na ciemną skórę.

Fakt: Niezależnie od tego, czy jest to ciemna czy jasna skóra, zabieg ten jest skuteczny na każdym rodzaju skóry. Usługa depilacji laserowej w Kaya wykorzystuje zatwierdzoną przez FDA technologię światła laserowego, która jest bardzo odpowiednia i skuteczna dla typu skóry indyjskiej.

http://beautyfullashmd.pl/problemy-ze-skora/rhfv/depilacja-laserowa-fakty-i-mity.html

Previous Ranking wyciskarek wolnoobrotowych
Next 6 Korzyści płynących z przestrzeni roboczej dla Twojej firmy

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Polecany laryngolog w Warszawie – Mille Medica

Wiosna kojarzy się nam zwykle z najpiękniejszą porą roku. Wszystko budzi się do życia, rozkwita. Ale jakże często właśnie wtedy jesteśmy najbardziej podatni na choroby, zwłaszcza układu oddechowego. Dochodzą do

Life&Style 0 Comments

Lubię korzystać ze spa, ale to wymaga zaplecza finansowego i czasu

Dziennikarka nie przywiązuje wagi do domowych zabiegów pielęgnacyjnych. Od lat używa tylko jednego, uniwersalnego kremu do twarzy. Chciałaby natomiast częściej korzystać z zabiegów w ośrodkach spa. Twierdzi jednak, że wymaga to dużych nakładów

Life&Style 0 Comments

Smartfony LG serii V10

Inteligentne telefony bardzo szybko zdobyły popularność. Urządzenia te produkuje dzisiaj dużo firm, wśród nich spora liczba to firmy azjatyckie. Do popularnych, także w Polsce, smartfonów należą te, których producentem jest

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź