Kradzież w drogerii – rozpoznajesz te osoby

Kradzież w drogerii – rozpoznajesz te osoby

Policjanci z komisariatu na Targówku prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży perfum w jednej z miejscowych drogerii. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciu osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 bądź pod całodobowym numerem tel. (22) 603-81-71.

Do zdarzenia doszło 8 lutego br., w drogerii przy ul. Głębockiej. Nieustalone dotąd osoby ukradły warte blisko 1900 złotych perfumy.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i wytypowali osoby mogące mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem.

Mężczyzna w wieku 25-30 lat, wzrost 175-180 cm, łysy, szczupły. Ubrany był w czarną zimową kurtkę z kapturem, pod nią miał szarą bluzę sportową z kapturem, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, czarne sportowe buty z białym znaczkiem firmy „Nike” i białymi podeszwami.

Kobiety (pierwsza – w wieku 20-25 lat, wzrost 165-170 cm, włosy do ramion koloru czarnego, ubrana była w ciemno granatową zimową kurtkę, pod nią miała czerwoną bluzkę, ciemne spodnie jeansowe, czarne sportowe buty, oraz posiadała niewielką czarną torebkę; druga – w wieku 20-25 lat, wzrost 160-165 cm, włosy długie blond zawiązane z tyłu głowy, ubrana była w czarną, zimową kurtkę z kapturem, obszytym szarym futrem, posiadała szary szal przewieszony przez ramiona, ciemne spodnie, oraz czarne buty, typu kozaki do kolan).

Wszystkie osoby, które rozpoznają wskazane osoby i mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 bądź pod całodobowym numerem tel. (22) 603-81-71, powołując się na numer sprawy KPD-II-1410/18.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Zapewniamy anonimowość!

Previous Wpadł poszukiwany ps."Igor"
Next "SpoKREWnieni służbą" - wspólna akcja MSWiA i MON w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

NIETRZEŹWA 16-LATKA ZA KIEROWNICĄ BMW

Tylko dzisiejszej nocy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców, którzy po spożyciu alkoholu zdecydowali się wsiąść za kierownicę. Wśród nich znalazła się 16-latka, która mając niemal 1,5 promila alkoholu we krwi

Wiadomości 0 Comments

Oszukiwali, zbierając datki na nieistniejącą fundację

Wolscy policjanci zatrzymali dwie osoby, kobietę i mężczyznę w wieku 19 lat, podejrzanych o oszustwo. Z ustaleń wynika, że zatrzymane osoby zbierały pieniądze na rzecz nieistniejącej fundacji głuchoniemych. Wyłudzając datki,

Wiadomości 0 Comments

10 lat bezwzględnej kary więzienia dla oszusta „na funkcjonariusza CBŚP”

Sąd skazał 40 – letniego Mikołaja S. na karę 10 lat bezwzględnego więzienia. Mężczyzna kierował grupą przestępczą, która zajmowała się oszustwami na „funkcjonariusza CBŚP”. Kary po 3 lata pozbawienia wolności

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź