Kolagen w płynie – dla piękniejszej skóry

Kolagen w płynie – dla piękniejszej skóry

Każdy z nas chciałby zatrzymać upływ czasu – nie myślimy o tym, kiedy jesteśmy młodzi, jednak młodość przemija szybciej, niż można by się spodziewać. Nawet jeśli dusza jeszcze czuje się młodo, świeżo i jest pełna energii, zewnętrzny wygląd człowieka może sugerować coś zupełnie odmiennego – zwłaszcza mając na uwadze niezbyt dobry tryb życia, jaki większość osób obecnie prowadzi. Niedostateczna ilość snu, brak czasu na regularną pielęgnację skóry, brak solidnej aktywności fizycznej, co prowadzi do wielu chorób, odżywianie się przetworzoną żywnością i tak dalej – wszystko to odbija się na skórze, która traci powoli swoją elastyczność, jędrność i świeżość. Po prostu szybciej się starzeje! Czy jest jakiś sposób, żeby spowolnić upływ czasu – przynajmniej wizualnie? Kolagen w płynie może być odpowiedzią na wiele problemów! Czym dokładnie jest, jak działa i gdzie go znaleźć?

Kolagen – najważniejsze informacje

Nim przejdziemy do wyjaśnienia gdzie można znaleźć kolagen w płynie, który pomoże skórze zachować jędrność i elastyczność, warto wyjaśnić czym on w ogóle jest! Otóż, kolagen to główne białko tkanki łącznej, które stanowi główny składnik ścięgien i posiada wysoką odporność na rozciąganie. To właśnie on w dużej mierze odpowiedzialny jest również za elastyczność skóry – która musi być taka, skoro człowiek pozostaje niemal w nieustannym ruchu, wykonując wiele czynności w ciągu dnia. Ubytek kolagenu odpowiedzialny jest za powstawanie zmarszczek – właśnie dlatego uzupełnienie tego składnika jest tak istotne i dlatego można go w tej chwili znaleźć w wielu kosmetykach do pielęgnacji ciała.

Kolagen w płynie – zalety

Jak to zwykle bywa, kolagen dużo lepiej działa od środka, niż od strony zewnętrznej. Nawet jeśli nakłada się go na skórę twarzy, szyi i dekoltu, przenika on jedynie do zewnętrznych jej warstw, a nie tam, gdzie powinien – czyli najgłębiej jak się da. Działając od środka, uzupełnia się poziom kolagenu, który może działać z większą siłą. Kuracja musi naprawdę świetnie działać, skoro kolagen do picia stosowany jest teraz nawet przez wiele gwiazd – w internecie zaś można znaleźć coraz więcej zapytań dotyczących tego tematu. Zresztą, można oficjalnie powiedzieć, że skuteczność kolagenu do picia została potwierdzona przez specjalistów – wykonano badania w tym kierunku i wykazały, że rzeczywiście jest on w stanie uzupełnić ubytki, jakie pojawiają się w organizmie człowieka już po przekroczeniu 26 roku życia.

DuoLife Collagen – kolagen do picia. Fot. duocollagen.pl 

DuoCollagen – kolagen w płynie

Na rynku można znaleźć wiele różnych produktów z kolagenem – w tym również kolagen do picia od DuoLife.

DuoLife Collagen wzbogacony formułą antyoksydantów pozwala skórze zachować jędrność i elastyczność, chroni ją przed wczesnym starzeniem się oraz przyczynia się do utrzymania zdrowych włosów i paznokci” – wyjaśnia Prof. dr n. farm. i med. Wiktor Stelmach.

DuoCollagen pomaga poprawić jędrność i elastyczność skóry, opóźniając procesy starzenia. Nie tylko wpływa na samą skórę, lecz także na formę włosów i paznokci, które również z czasem tracą swój blask i zdrowie. Warto zresztą pić kolagen w płynie nie tylko ze względów atrakcyjności fizycznej, lecz i swojego zdrowia oraz samopoczucia – pomaga on zachować w zdrowiu kości i stawy. W tej chwili mamy wyjątkowe możliwości, żeby przedłużyć młodość – warto je wykorzystać!

Previous Zatrzymani za napad na jubilera
Next Poradnik dla mieszkańców Warszamy: jak bezpiecznie wziąć pożyczkę?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Pobyt w Grecji był dla mnie jak reset absolutny

Aktorka spędziła pięć styczniowych dni w Atenach. Twierdzi, że nie zwiedzała dużo, delektowała się natomiast grecką kuchnią i rozmowami z mieszkańcami miasta. Bywała także w teatrach. Jej zdaniem współczesny teatr grecki stawia na mocne, politycznie

Life&Style 0 Comments

Jak ważny jest angielski w dzisiejszych czasach?

W dzisiejszym świecie bardzo ważna jest znajomość przynajmniej jednego języka obcego. Oczywiście najbardziej popularny jest angielski, ale wiele osób dodatkowo wybiera także hiszpański, niemiecki, a nawet chiński. Nauka języków znacznie

Life&Style 0 Comments

Nerwica zawodowa, czyli jaka?

Choć pojęcie „nerwica zawodowa” na stałe weszło do powszechnego obiegu, trzeba wiedzieć, że jej objawy mogą być całkowicie różne. W obecnych czasach bardzo wiele osób pracuje w stresie, co przyczynia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!