KILKUKROTNIE UDERZYŁA W DRZWI ZAPARKOWANEGO OBOK SAMOCHODU, USŁYSZAŁA ZARZUTY

KILKUKROTNIE UDERZYŁA W DRZWI ZAPARKOWANEGO OBOK SAMOCHODU, USŁYSZAŁA ZARZUTY

Policjanci z Mokotowa zatrzymali 42-letnią kobietę podejrzewaną o to, że uszkodziła drzwi zaparkowanego samochodu, który stał obok jej auta. Straty, jakie spowodowała zostały wycenione na 3000 zł. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

Kiedy pokrzywdzony parkował swój samochód na jednym z niestrzeżonych parkingów na terenie warszawskiego Mokotowa, miejsce po jego lewej stronie było wolne. Poszedł załatwiać swoje sprawy, a gdy wrócił, zobaczył na poprzednio wolnym miejscu auto, które było zaparkowane bardzo blisko jego samochodu. Z jego relacji wynika, że miał trudności, by otworzyć drzwi i wejść do środka.

W tym samym momencie do samochodu obok podeszła użytkująca go kobieta, która również z uwagi na mało miejsca, nie mogła wejść do pojazdu. Zdenerwowana kobieta kilkukrotnie miała uderzyć swoimi drzwiami w drzwi zaparkowanego obok samochodu, w którym siedział pokrzywdzony. Wezwał on natychmiast patrol Policji, który po przyjeździe na miejsce i ustaleniu stanu faktycznego, zatrzymał kobietę i przewiózł ją do komendy na ul. Malczewskiego.

42-latka usłyszała zarzut uszkodzenia mienia, za który, zgodnie z kodeksem karnym, grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Kobieta nie przyznała się do popełnienia tego czynu, wyjaśniając, że jedynie próbowała, przy użyciu drzwi odeprzeć atak agresywnego użytkownika samochodu zaparkowanego obok. Funkcjonariusze zabezpieczyli dostępny na miejscu zdarzenia monitoring.

Sprawą uszkodzenia samochodu zajmie się teraz sąd.

Previous BIŁ, PONIŻAŁ, GROZIŁ POZBAWIENIEM ŻYCIA, UDZIELIŁ ŁAPÓWKI POLICJANTOM I TRAFIŁ DO ARESZTU
Next Wzmacniacze kontra końcówki mocy

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Tymczasowo aresztowany za kradzieże samochodów

Mokotowscy kryminalni po raz kolejny uderzyli w przestępczość samochodową. W skutek działań, niemal na gorącym uczynku, zatrzymany został 44-latek. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży 4 samochodów, które w wyniku pracy operacyjnej

Wiadomości 0 Comments

Serwis sprzętów Apple w Warszawie

Niestety żaden sprzęt nie jest niezniszczalny i w każdym przypadku zdarzają się usterki, które wymagają kontroli lub naprawy profesjonalistów. Tak samo dzieje się w przypadku urządzeń marki Apple. Na całe

Wiadomości 0 Comments

„Agresor” zatrzymany w pościgu trafił do aresztu

Policjanci prewencji zatrzymali w pościgu 21-letniego Jacka K. podejrzanego o krótkotrwałe użycie samochodu i jego zniszczenie. Mieszkaniec powiatu płońskiego usłyszał zarzuty i decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź