Jedna nocna służba, dwóch zatrzymanych i zabezpieczony ponad kilogram amfetaminy oraz marihuany

Jedna nocna służba, dwóch zatrzymanych i zabezpieczony ponad kilogram amfetaminy oraz marihuany

Jedna załoga patrolowo-interwencyjna podczas jednej nocnej służby i dwóch podjętych interwencji zatrzymała dwie osoby z narkotykami oraz zabezpieczyła łącznie ponad kilogram amfetaminy i ponad 20 gramów marihuany. 20-letni Marcin S. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, a 34-letni Tomasz K. odpowie za znaczną ilość narkotyków.

Pierwsza interwencja podjęta przez patrolowców rozpoczęła się około 20.15. Wtedy to policjanci zatrzymali do kontroli opla, w którym jechało trzech młodych mężczyzn. Od samego początku, kiedy tylko funkcjonariusze podeszli do samochodu, zauważyli , że pasażer siedzący na przednim fotelu jest bardzo zdenerwowany, trzęsły się mu ręce i drżał głos. Tłumaczył to zziębnięciem. Mundurowi wyczuli jednak wydobywającą się z auta silną woń charakterystyczną dla marihuany. Niedługo później okazało się, że 20-letni Marcin S. ukrywa w bieliźnie zawiniątka z suszem roślinnym. Zostały one zabezpieczone. W 4 pakietach łącznie znajdowało się prawie 20 gramów marihuany. Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi.

Kilka godzin później, tej samej nocy, około 3.00, ci sami policjanci zwrócili uwagę na rowerzystę. Mężczyzna, kiedy zorientował się, że nadjeżdża radiowóz nagle skręcił i zaczął uciekać. W pierwszym momencie nie reagował też na wezwania do zatrzymania. Kilka przecznic dalej został jednak zatrzymany Od razu przyznał, że uciekał, bo przewozi narkotyki. Jak się okazało miał ponad kilogram amfetaminy, część w sprasowanym worku foliowym, część w zawiniątkach, do tego też kilka działek marihuany. Cały towar został zabezpieczony, a 34-letni Tomasz K. trafił do policyjnego aresztu.

Technicy kryminalistyki przeprowadzili stosowne testy i zważyli zabezpieczone substancje. Okazało się, że 20-latek miał prawie 20 gramów marihuany, a 34-latek ponad kilogram amfetaminy i kilka gramów marihuany. Śledczy z wydziału dochodzeniowego zebrali materiał dowodowy, Marcin S. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, a 34-latek posiadania ich znacznej ilości.

Previous Poszukiwany posiadał narkotyki - trafił pod policyjny dozór
Next Areszt za posiadanie znacznej ilości marihuany, kokainy, mefedronu i innych substancji psychotropowych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wpadł poszukiwany ps.”Igor”

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali kolejnego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 48-letni Ireneusz W. ps. „Igor” ma do odbycia karę 4 lat pozbawienia wolności za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym.

Wiadomości 0 Comments

Poszukiwany posiadał narkotyki – trafił pod policyjny dozór

36-letni mieszkaniec Targówka odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 90 gramów narkotyków. Dodatkowo, mężczyzna poszukiwany był do ustalenia miejsca pobytu

Wiadomości 0 Comments

Fałszywy policjant wpadł w zasadzkę

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwo metodą „na policjanta”. Podczas rozmowy telefonicznej przestępca wprowadził w błąd pokrzywdzoną, a następnie pod pretekstem

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!