Jedna nocna służba, dwóch zatrzymanych i zabezpieczony ponad kilogram amfetaminy oraz marihuany

Jedna nocna służba, dwóch zatrzymanych i zabezpieczony ponad kilogram amfetaminy oraz marihuany

Jedna załoga patrolowo-interwencyjna podczas jednej nocnej służby i dwóch podjętych interwencji zatrzymała dwie osoby z narkotykami oraz zabezpieczyła łącznie ponad kilogram amfetaminy i ponad 20 gramów marihuany. 20-letni Marcin S. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, a 34-letni Tomasz K. odpowie za znaczną ilość narkotyków.

Pierwsza interwencja podjęta przez patrolowców rozpoczęła się około 20.15. Wtedy to policjanci zatrzymali do kontroli opla, w którym jechało trzech młodych mężczyzn. Od samego początku, kiedy tylko funkcjonariusze podeszli do samochodu, zauważyli , że pasażer siedzący na przednim fotelu jest bardzo zdenerwowany, trzęsły się mu ręce i drżał głos. Tłumaczył to zziębnięciem. Mundurowi wyczuli jednak wydobywającą się z auta silną woń charakterystyczną dla marihuany. Niedługo później okazało się, że 20-letni Marcin S. ukrywa w bieliźnie zawiniątka z suszem roślinnym. Zostały one zabezpieczone. W 4 pakietach łącznie znajdowało się prawie 20 gramów marihuany. Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi.

Kilka godzin później, tej samej nocy, około 3.00, ci sami policjanci zwrócili uwagę na rowerzystę. Mężczyzna, kiedy zorientował się, że nadjeżdża radiowóz nagle skręcił i zaczął uciekać. W pierwszym momencie nie reagował też na wezwania do zatrzymania. Kilka przecznic dalej został jednak zatrzymany Od razu przyznał, że uciekał, bo przewozi narkotyki. Jak się okazało miał ponad kilogram amfetaminy, część w sprasowanym worku foliowym, część w zawiniątkach, do tego też kilka działek marihuany. Cały towar został zabezpieczony, a 34-letni Tomasz K. trafił do policyjnego aresztu.

Technicy kryminalistyki przeprowadzili stosowne testy i zważyli zabezpieczone substancje. Okazało się, że 20-latek miał prawie 20 gramów marihuany, a 34-latek ponad kilogram amfetaminy i kilka gramów marihuany. Śledczy z wydziału dochodzeniowego zebrali materiał dowodowy, Marcin S. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, a 34-latek posiadania ich znacznej ilości.

Previous Poszukiwany posiadał narkotyki - trafił pod policyjny dozór
Next Areszt za posiadanie znacznej ilości marihuany, kokainy, mefedronu i innych substancji psychotropowych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Odpowie za wytwarzanie narkotyków

Komendant Komisariatu Policji Warszawa Włochy wspólnie z kierownikiem Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, w wyniku policyjnych działań na terenie prywatnej posesji zabezpieczyli łącznie około 500 litrów kwasów oraz prekursorów, które prawdopodobnie miały posłużyć

Wiadomości 0 Comments

W jego samochodzie było blisko 200 gramów marihuany

Policjanci z Ursynowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W wyniku podjętej interwencji, w samochodzie kierowanym przez Przemysława J. funkcjonariusze znaleźli worek foliowy z suszem roślinnym. Za

Wiadomości 0 Comments

Areszt za oszustwa

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwa przy zamawianiu artykułów spożywczych od jednego z restauratorów. Marek S. w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wyłudził towar o wartości ponad 8500 złotych.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!