Jak wynająć bezpieczne biuro w czasie pandemii? Sprawdziliśmy oferty

Jak wynająć bezpieczne biuro w czasie pandemii? Sprawdziliśmy oferty

Wszyscy poszukujący bezpiecznej przestrzeni biurowej dla swojego biznesu rozważają m.in. wynajem biura. W dobie pandemii takie rozwiązanie może budzić pewne wątpliwości, jednak jak się okazuje – niepotrzebnie. Obecnie bez problemu można znaleźć nowoczesne i komfortowe biuro na wynajem, które nie tylko zapewni bezpieczne warunki wykonywania pracy, ale i pozwoli na nowo odkryć zadowolenie z aktywności zawodowej. O czym warto pamiętać wynajmując biuro?

Biuro serwisowane może okazać się strzałem w dziesiątkę

Biuro serwisowane to rozwiązanie oferujące dodatkowo cały pakiet udogodnień. Parking, klimatyzacja, obsługa recepcyjna, dostęp do nowoczesnych sal konferencyjnych, strefa dla rowerów, czy też komfortowy chillout room dla pracowników. Jeśli dołożyć do tego atrakcyjną lokalizację blisko terenów zielonych, jak w przypadku biur proponowanych na https://www.officelist.pl/pl/warszawa/wilanow/, zyskujemy całkiem atrakcyjne rozwiązanie. Wspomniane biurowce położone są w Wilanowie – spokojnej, prestiżowej dzielnicy mieszkaniowej Warszawy, która oferuje jednocześnie biura o znakomitym standardzie. Wśród nich biurowiec Royal Wilanów, czy Wilanów Office Park. Dojazd do centrum z biurowca Royal Wilanów zajmuje ok. 20 minut. Jednocześnie sąsiedztwo zespołu parków i ogrodów królewskich Pałacu Wilanowskiego oraz Miasteczka Wilanów zapewnia komfort przebywania blisko zieleni i możliwości wykorzystania lokalizacji dla celów rekreacyjnych. Po pracy.

A co do samych biur serwisowanych. Taka opcja może okazać się strzałem w dziesiątkę. Wystarczy sprawdzić, jakie procedury przewidziano w danym biurowcu w zakresie wynajmu na czas pandemii. W wielu obiektach tego typu jednym z rozwiązań jest sprzątanie powierzchni biurowych i części wspólnych dwa razy dziennie przy użyciu parownic, które zabijają wszelkie wirusy.

Warto sprawdzić dodatkowe rozwiązania na czas pandemii

Wiele biurowców oferujących powierzchnie na wynajem, przygotowało na czas pandemii rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo wszystkich użytkowników lokali biurowych. Warto sprawdzić, czy w danym obiekcie zmniejszona została liczba stanowisk, i czy jednocześnie odpowiednio powiększono dystans pomiędzy owymi stanowiskami. Przestrzenie wspólne ze specjalnymi oznaczeniami, swobodny dostęp do środków do dezynfekcji, maseczek, czy rękawiczek to propozycje coraz częściej widniejące w ofertach wynajmujących powierzchnie biurowe. Wszystko zamykają elastyczne warunki najmu i korzystna cena. Może zatem okazać się, że wynajęcie biura w czasie pandemii to całkiem dobre posunięcie.

Ile kosztuje wynajęcie biura?

Sprawdziliśmy ceny wynajmu powierzchni biurowych na wspomnianym wcześniej warszawskim Wilanowie. Najemcy miesięcznie płacą od 13 euro za mkw. W przypadku biur serwisowanych stawki czynszu określane są na osobę (np. 1015 zł / os. / m-c) lub też podlegają indywidualnej wycenie i negocjacjom. W tym drugim przypadku z pewnością warto skorzystać z takiego rozwiązania, bowiem w istniejących okolicznościach coraz więcej wynajmujących jest skłonnych do bardziej elastycznego podejścia do kwestii ceny i warunków najmu.

Previous Wszystko, co musisz wiedzieć o wybielaniu zębów
Next Wybór między drukowaniem na papierze niepowlekanym lub powlekanym

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Zainteresowanie inwestorów Warszawą rośnie

Zainteresowanie inwestorów stolicą jest coraz większe. Władze miasta prowadzą rozmowy z firmami, które chcą wejść na warszawski rynek. Nowe miejsca pracy mogą powstać w usługach, finansach, ale także w nowych technologiach. Rocznie w Warszawie

Strefa Biznesu 0 Comments

Mazowsze przeznaczy 4 mld zł unijnego wsparcia na projekty smart city

Polskie miasta chcą być inteligentne tak jak te w Europie Zachodniej, dlatego nadrabiają zaległości. Na Mazowszu idee smart city najlepiej wdrażają Warszawa i Płock. Inwestycje finansowane z unijnego budżetu to m.in. zmiany w transporcie

Strefa Biznesu 0 Comments

Kupujemy meble barberskie

Barber to specjalista od męskiej brody. Zajmuje się pielęgnacją brody. Można się do niego udać wówczas, gdy brodę trzeba podciąć. Wbrew temu, co wydaje się niektórym zawód barbera wcale nie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź