Hurtownia fryzjerska, czyli salon fryzjerski w rozsądnych cenach

Hurtownia fryzjerska, czyli salon fryzjerski w rozsądnych cenach

Salon fryzjerski nie musi być drogą inwestycją. W zasadzie wystarczy tylko specjalny fotel i nożyczki, by można było zacząć świadczyć usługi fryzjerskie. Takie podejście do sprawy jest oczywiście nie do końca prawdziwe, podobnie jak świadczenie usług taksówkarskich rowerem i zapraszanie pasażerów na ramę bądź bagażnik, ale jest możliwe. Tym niemniej, ambicje każdego właściciela salonu fryzjerskiego, który traktuje swoją pracę i swoich klientów poważnie, będą zdecydowanie wyższe i będzie on chciał zapewnić im nie tylko wysoką jakość usługi fryzjerskiej, poprzez wykorzystanie zróżnicowanego sprzętu o większych możliwościach, ale też będzie chciał wyposażyć swój salon w sposób profesjonalny, estetyczny i wygodny tak, by klient dobrze się w nim czuł. A przy okazji też, by pracowało się w nim dobrze. W końcu komfort pracownika to lepsza usługa fryzjerska. Sojusznikiem w realizacji wszystkich tych zbieżnych celów będzie oczywiście dobrze wyposażona hurtownia fryzjerska.  

Meble do salonu fryzjerskiego

Co powinna mieć dobrze wyposażona hurtownia fryzjerska? Przede wszystkim meble do wykorzystania w przestrzeni roboczej salonu, w jego recepcji oraz w poczekalni. Podział na te trzy strefy jest ważny, ponieważ pomimo ich wspólnego celu podstawowego, ich zadania operacyjne są bardzo różne.

Wybór mebli to nie tylko kwestia estetyczna, chociaż i tego elementu nie należy bagatelizować. Jeśli zdecydujemy się na meble porządne, mogą to być nawet meble używane. Musimy mieć jednak na uwadze, że meble niskiej jakości bardzo szybko zaczną źle wyglądać, a nawet będą mogły stwarzać zagrożenie nie tylko dla prestiżu salonu, ale także dla osób w nim się znajdujących bezpośrednio.

Meble kupować zestawami czy składać je pojedynczo? To już pozostaje kwestia do rozważenia dla każdej osoby przygotowującej wyposażenie salonu fryzjerskiego.

Podstawowy sprzęt

Urządzenia fryzjerskie to rzeczy, które zawsze w pierwszej kolejności kojarzą nam się z salonami. Każda hurtownia fryzjerska ma tutaj naprawdę duże pole do popisu, ponieważ sprzętu potrzebnego w salonie fryzjerskim jest cała masa, a na uwadze trzeba mieć tutaj sporo kwestii. Konieczne jest dopasowanie ich do skali działalności salonu fryzjerskiego, ale też do jego ogólnej stylistyki. Jeśli salon fryzjerski jest miejscem eleganckim, partym o kontrast bieli i czerni, fikuśne, różowe suszarki raczej nie będą tutaj dobrym rozwiązaniem.

Pamiętać trzeba także o tym, że hurtownia fryzjerska musi wyposażyć duże, przestronne salony fryzjerskie i musi zapewnić sprzęt salonom małym, ciasnym, gdzie potrzebne są rozwiązania efektywnie wykorzystujące każdy centymetr wolnej przestrzeni.

Do tego dochodzi jeszcze sprzęt, który nie będzie pracował bezpośrednio z klientami, ale będzie oferował bardzo ważną funkcjonalność. Taki sprzęt to na przykład autoklawy, czyli urządzenia do przywracania sterylności narzędzi fryzjerskich, na przykład nożyczek. Każda wpadka w kwestii czystości może się dla salonu fryzjerskiego skończyć wyjątkowo niekorzystnie.

 

 

Previous Stomatologia estetyczna
Next Pozbywanie się rdzy z karoserii

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Myjki fryzjerskie dla profesjonalnego salonu

Myjki fryzjerskie, częściej określane jako myjnie fryzjerskie, to konieczny element wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego. Ich zadanie jest oczywiście niespecjalnie skomplikowane, ponieważ korzysta się z nich do szybkiego i wygodnego mycia

Strefa Biznesu 0 Comments

Dlaczego Polacy pożyczają w parabankach?

Zarobki w naszym kraju wciąż nie są imponujące. W skutek tego wielu Polaków chcąc spełnić swoje marzenia, zrealizować plany lub uratować się w kryzysowej sytuacji decyduje się na zaciągnięcie pożyczki.

Strefa Biznesu 0 Comments

Wypożyczalnie samochodów w Warszawie przy dworcach, metrze, lotnisku – lista popularnych

Warszawa jako stolica Polski jest miastem często odwiedzanym zarówno przez Polaków, którzy mają do załatwienia jakieś sprawy, jak i przez obcokrajowców. Bardzo często dostają się nad Wisłę środkami transportu zbiorowego:

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź