Dzielnicowi z woli zatrzymali podpalacza

Dzielnicowi z woli zatrzymali podpalacza

Ustalenia i dobre rozpoznanie dzielnicowych z Woli doprowadziły do zatrzymania 40-letniego mężczyzny podejrzanego o podpalenie czterech kontenerów z odpadami znajdującymi się w bliskiej odległości. Przy udziale straży pożarnej ogień został ugaszony, straty zostały oszacowane na kilka tysięcy zł. 40-latek w grudniu opuścił więzienne mury, gdzie przebywał już kilkanaście razy. Podejrzany usłyszał cztery zarzuty karne, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Około 11.00 policjanci z wolskiej komendy otrzymali zgłoszenie w związku z pożarem kontenera z odpadami. Na miejsce przyjechała straż pożarna, która ugasiła pożar. Dosłownie kilka minut później funkcjonariusze otrzymali zgłoszenia związane z pożarem kolejnych kontenerów w trzech altanach śmietnikowych zlokalizowanych w bliskiej odległości. Straż pożarna ponownie ugasiła ogień, funkcjonariusze ustalali okoliczności, w jakich doszło do pożarów. Wstępnie wynikało, że ktoś je celowo podpalił.

Policjanci wykonywali czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania podpalacza. Dzielnicowi przejrzeli monitoring. Na nagraniu utrwalił się wizerunek mężczyzny, który w chwili zdarzeń był w pobliżu. Dobre rozpoznanie rejonu służbowego pozwoliło na dotarcie do podpalacza. 40-latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy. W trakcie ustaleń okazało się, że mężczyzna w grudniu ubiegłego roku opuścił więzienne mury, gdzie odbywał karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Konflikt z prawem jest mu doskonale znany bowiem przebywał w zakładzie karnym kilkanaście razy.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał cztery zarzuty uszkodzenia mienia za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów.

Previous Kierował po alkoholu i posiadał 565 tabletek ecstasy
Next Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Akcja smog. Policjanci zatrzymali 87 dowodów rejestracyjnych

Wczorajsze działania „Smog” miały na celu zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i nadmierną emisję spalin do atmosfery. O tym jak jest to ważne, przypominali kierowcom policjanci ruchu drogowego.

Wiadomości 0 Comments

Życzenia imieninowe w nowoczesnej formie

Polacy chętnie kultywują tradycję składania sobie życzeń z okazji imienin i nie powinno to budzić zaskoczenia. W końcu nasz naród zawsze był mocno przywiązany do tradycji i zakładał, że warto

Wiadomości 0 Comments

To prawo jazdy pochodzi z internetu

Policjanci z patrolówki podczas kontroli kierowcy opla ujawnili, że jego międzynarodowe prawo jazdy nie jest autentyczne. 28-letni Łukasz P. twierdził, że dokument wyrobił w Norwegii w kanadyjskiej szkole i z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź