Dwie kobiety zginęły na przejściu dla pieszych

Dwie kobiety zginęły na przejściu dla pieszych

Policjanci badają przyczyny śmiertelnego potrącenia dwóch kobiet przechodzących przez przejście dla pieszych w Koloni Warszawskiej na drodze krajowej nr 7. Niestety to kolejny tragiczny wypadek na drogach powiatu. Policjanci ponownie apelują do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę!

W miniony piątek po 21.00 doszło to kolejnego tragicznego w skutkach wypadku drogowego na terenie powiatu piaseczyńskiego, w którym śmierć poniosły dwie starsze kobiety!

Przechodząc przez przejście dla pieszych 82 i 78-letnie kobiety zostały potrącone przez jadącego od strony Warszawy kierowcę peugeota. Obie piesze zginęły na miejscu.

Za kierownicą pojazdu siedział 21- letni mężczyzna. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Obecnie funkcjonariusze ustalają między innymi prędkość, z jaką poruszał się kierowca peugeota. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem prokuratury w Piasecznie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu szczegółowego przebiegu tego zdarzenia proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 211.

Policjanci ponawiają apel do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę!

Previous Kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową
Next Areszt za napad na lombard

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Okradał kobiety w tramwajach i autobusach

Policjanci z północnopraskiego wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wyrwy telefonów komórkowych. Zabezpieczony monitoring i operacyjne rozpoznanie pozwoliły ustalić jego tożsamość. 36-latek odpowie za kradzieże

Wiadomości 0 Comments

ZAJĘCIA EDUKACYJNE W MOKOTOWSKIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ

Mokotowskie policjantki zajmujące się zagadnieniami prewencji kryminalnej odwiedziły uczniów szkoły podstawowej. Podczas zajęć przypominały dzieciom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mówiły jak ważne jest posiadanie elementów odblaskowych, które mogą

Wiadomości 0 Comments

Areszt i zarzut usiłowania zabójstwa kolegi

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał 31-letni Marcin Cz. Mężczyzna zadał kilka ciosów nożem 28-latkowi, z którym kilka minut wcześniej pokłócił się w miejscu zamieszkania. Poszkodowany z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!