Dwie kobiety zginęły na przejściu dla pieszych

Dwie kobiety zginęły na przejściu dla pieszych

Policjanci badają przyczyny śmiertelnego potrącenia dwóch kobiet przechodzących przez przejście dla pieszych w Koloni Warszawskiej na drodze krajowej nr 7. Niestety to kolejny tragiczny wypadek na drogach powiatu. Policjanci ponownie apelują do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę!

W miniony piątek po 21.00 doszło to kolejnego tragicznego w skutkach wypadku drogowego na terenie powiatu piaseczyńskiego, w którym śmierć poniosły dwie starsze kobiety!

Przechodząc przez przejście dla pieszych 82 i 78-letnie kobiety zostały potrącone przez jadącego od strony Warszawy kierowcę peugeota. Obie piesze zginęły na miejscu.

Za kierownicą pojazdu siedział 21- letni mężczyzna. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Obecnie funkcjonariusze ustalają między innymi prędkość, z jaką poruszał się kierowca peugeota. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem prokuratury w Piasecznie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu szczegółowego przebiegu tego zdarzenia proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 211.

Policjanci ponawiają apel do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę!

Previous Kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową
Next Areszt za napad na lombard

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Włamywał się do samochodów

Dyżurny komisariatu z żoliborskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o włamaniu do samochodu. Na miejsce natychmiast została skierowana załoga patrolowo-interwencyjna. Mundurowi zatrzymali obywatela Ukrainy. 19-latek spowodował straty sięgające 1350 złotych. Za to

Wiadomości 0 Comments

Mężczyzna chciał przejechać policjantów, bo miał nielegalny towar

Na dwa miesiące aresztował sąd obywatela Gruzji, który został zatrzymany po pościgu przez policjantów z Ursusa. 45-latek nie zatrzymał się do kontroli i próbując najechać na funkcjonariusza, chciał w ten

Wiadomości 0 Comments

Próbował uciec z plecakiem pełnym narkotyków

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W plecaku, którego próbował się pozbyć Maciej K., policjanci znaleźli ponad 335 gramów marihuany, a w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź