Dwie kobiety zginęły na przejściu dla pieszych

Dwie kobiety zginęły na przejściu dla pieszych

Policjanci badają przyczyny śmiertelnego potrącenia dwóch kobiet przechodzących przez przejście dla pieszych w Koloni Warszawskiej na drodze krajowej nr 7. Niestety to kolejny tragiczny wypadek na drogach powiatu. Policjanci ponownie apelują do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę!

W miniony piątek po 21.00 doszło to kolejnego tragicznego w skutkach wypadku drogowego na terenie powiatu piaseczyńskiego, w którym śmierć poniosły dwie starsze kobiety!

Przechodząc przez przejście dla pieszych 82 i 78-letnie kobiety zostały potrącone przez jadącego od strony Warszawy kierowcę peugeota. Obie piesze zginęły na miejscu.

Za kierownicą pojazdu siedział 21- letni mężczyzna. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Obecnie funkcjonariusze ustalają między innymi prędkość, z jaką poruszał się kierowca peugeota. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem prokuratury w Piasecznie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu szczegółowego przebiegu tego zdarzenia proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 211.

Policjanci ponawiają apel do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę!

Previous Kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową
Next Areszt za napad na lombard

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Dostawcy pizzy zagroził maczetą

Policjanci z Targówka zatrzymali 27-letniego mieszkańca dzielnicy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna odebrał pizzę od dostawcy i zamiast zapłacić mu należność, zagroził mu narzędziem przypominającym maczetę. Policjanci zabezpieczyli niebezpieczne

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymany i tymczasowo aresztowany za usiłowanie zabójstwa

Dzień po zdarzeniu policjanci z Wesołej zatrzymali podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 49-letniego Sylwestra P. Mężczyzna zaatakował znajomą nożem krzycząc, że odetnie jej głowę. Wszystko dlatego, że ta nie wskazała mu,

Wiadomości 0 Comments

Poszukiwany ukrywał się pod podłogą

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który był poszukiwany trzema listami gończymi wydanymi przez sądy w celu odbycia ponad czterech lat kary więzienia. Poszukiwany schował się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź