DOZÓR ZA ZNĘCANIE, NARKOTYKI I PRÓBĘ PRZEKUPSTWA POLICJANTÓW

DOZÓR ZA ZNĘCANIE, NARKOTYKI I PRÓBĘ PRZEKUPSTWA POLICJANTÓW

Policjanci z Wesołej interweniowali w związku z awanturą domową. W efekcie przeprowadzonych na miejscu czynności zabezpieczyli susz roślinny, do tego trzy krzewy konopi indyjskich i gotówkę. Zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który widząc co się dzieje, dodatkowo chciał wręczyć im pieniądze, a nawet oferował bezpłatne usługi z zakresu mechaniki samochodowej w zamian za odstąpienie od czynności i uznanie sprawy za niebyłą. W komisariacie, śledczy przyjęli jeszcze zawiadomienie o znęcaniu się od konkubiny podejrzanego. W sumie zatrzymany usłyszał 4 zarzuty. Został objęty dozorem, obowiązkiem opuszczenia wspólnego mieszkania i zakazem zbliżania do pokrzywdzonej.

Patrolowcy z komisariatu w Wesołej, zostali skierowani na interwencję w związku ze zgłoszeniem awantury domowej.

Na miejscu, zgłaszający wskazał im z którego mieszkania dochodzą niepokojące odgłosy. Funkcjonariusze usłyszeli krzyki kobiety i uderzenia. Kiedy weszli do mieszkania zauważyli mężczyznę bijącego kobietę.  Natychmiast został on zatrzymany. Do pokrzywdzonej wezwano pomoc medyczną.

Podczas przeszukania mieszkania, funkcjonariusze zabezpieczyli trzy krzewy konopi indyjskich uprawiane w donicy na balkonie, do tego wysuszoną już marihuanę, a także gotówkę. Mężczyzna, kiedy zorientował się co się dzieje, zaczął proponować mundurowym przyjęcie korzyści majątkowej po 300 złotych dla każdego policjanta, a dodatkowo zobowiązywał się do bezpłatnego naprawiania samochodów policjantów. Wszystko po to, by zaprzestali dalszych czynności i zapomnieli o całym zdarzeniu.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. W komisariacie zostało jeszcze przyjęte zawiadomienie o znęcaniu się psychicznym i fizycznym od pokrzywdzonej. W wyniku zgromadzonego materiału dowodowego, 39-latkowi zostały przedstawione 4 zarzuty. W prokuraturze zdecydowano o zastosowaniu dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej i nakazu opuszczenia wspólngo mieszkania.

Previous ZATRZYMANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI SUBSTANCJI PSYCHOTROPOWYCH I HANDEL NIMI
Next NARKOTYKI SPOD WARSZAWY MIAŁY TRAFIĆ NA RYNEK EUROPEJSKI

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PONAD 100 GRAMÓW NARKOTYKÓW W MIESZKANIU

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Ochoty zatrzymali 37-letnią kobietę, która odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w jej pokoju 220 porcji amfetaminy, 12 porcji marihuany oraz wagę elektroniczną.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

WŚRÓD ZATRZYMANYCH Z NARKOTYKAMI BYŁ TAKŻE KIEROWCA

Tylko w ostatni weekend policjanci grodziskiej komendy zatrzymali 4 osoby, które miały przy sobie narkotyki. Przy mężczyznach funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę, mefedron i tabletkę extasy. Wszyscy usłyszeli zarzuty posiadania środków

Warszawa na Sygnale 0 Comments

GRUPA DOKONUJĄCA PRZESTĘPSTW W OBROCIE PALIWAMI ROZBITA

Policjanci z Wołomina oraz Komendy Stołecznej Policji, wspólnie z funkcjonariuszami Zarządu w Olsztynie CBŚP, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego oraz antyterrorystów z Warszawy, Białegostoku i Olsztyna w ramach pracy operacyjnej oraz śledztwa

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź