Dotkliwie pobił, trafił do aresztu na trzy miesiące

Dotkliwie pobił, trafił do aresztu na trzy miesiące

Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Woli doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o pobicie, którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu. Z ustaleń wynika, że pokrzywdzony został dotkliwie pobity i z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po usłyszeniu zarzutu, sąd zastosował wobec 34-letniego Przemysława S. trzy miesiące aresztu.

Zdarzenie miało miejsce nad ranem na terenie Woli. Funkcjonariusze zostali powiadomieni przez przypadkowe osoby o tym, że nieznany mężczyzna został pobity i ma rozciętą głowę. Na miejscu załoga pogotowia ratunkowego udzielała mu pomocy. Pokrzywdzony trafił do szpitala z obrażeniami ciała.

Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Funkcjonariusze rozpoczęli ustalanie osób odpowiedzialnych za to zdarzenie. Po kilku godzinach po zdarzeniu zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzewanego o pobicie. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. W chwili zatrzymania 34-latek miał ponad  promil alkoholu w organizmie.

Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zebrali materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut pobicia, którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu. Sąd zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Previous Bił pracowników sklepu, bo chcieli go powstrzymać przed kradzieżą
Next Kryminalni odzyskali kolejny obraz

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Warsztaty historyczne „OKM1940 Ostaszków-Kalinin-Miednoje”

W Komendzie Stołecznej Policji odbyły się ogólnopolskie warsztaty patriotyczno-historyczne pn.: „OKM 1940 Ostaszków-Kalinin-Miednoje” dla licealistów z klas policyjnych. Kształtowanie wiedzy o historii Policji i etosie służby jest istotnym elementem edukacji

Wiadomości 0 Comments

Nauczyciel okradał szkołę, w której pracował

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże. Jak ustalili policjanci Paweł M. pracował w szkole języków obcych, jako nauczyciel. Szybko jednak wyszło na jaw, że poza nauczaniem kradł przedmioty należące

Wiadomości 0 Comments

Kupował psychotropy na sfałszowane recepty

39-latek został zatrzymany przez śródmiejskich policjantów z wydziału operacyjno-rozpoznawczego pod jedną z warszawskich uczelni wyższych. Funkcjonariusze znaleźli przy nim i w jego mieszkaniu ponad 100 tabletek oraz podrabiane blankiety recept.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!