Dla kogo jest makijaż permanentny brwi?

Dla kogo jest makijaż permanentny brwi?

Brwi permanentne to rozwiązanie, które może pomóc w pozbyciu się kompleksów, jak również zdecydowanie ułatwić wykonywanie codziennego makijażu i skrócić jego czas. Piękne i symetryczne brwi są marzeniem wielu kobiet, jednak nikt nie został wyposażony dokładnie w takie, jakich by oczekiwał. Makijaż permanentny brwi metodą piórkową pozwala to całkowicie zmienić i cieszyć się z pięknych, naturalnie wyglądających brwi, o każdej porze, bez konieczności ich dorysowywania.

Czy to zabieg dla każdego?

Z pewnością wyróżnia się on bezpieczeństwem, jednak brwi permanentne nie mogą zostać wykonane u każdego. Istnieje szereg przeciwwskazań do takiego zabiegu. W przypadku niektórych z nich wystarczające będzie odłożenie go w czasie, inne zmuszają natomiast do całkowitej rezygnacji z jego przeprowadzenie. Zadaniem specjalisty jest tu dokładne sprawdzenie czy u danej osoby takie przeciwwskazania nie występują. Pośród przeciwwskazań znajdują się m.in. cukrzyca, choroby nowotworowe, okres ciąży i karmienia piersią, ale również stany zapalne, bakteryjne, grzybicze i wirusowe na skórze i w organizmie.

Kiedy zabieg się sprawdzi?

Makijaż permanentny brwi metodą piórkową to świetne rozwiązanie jeśli zależy nam na osiągnięciu naturalnego efektu w obrębie naszych brwi. Jest to zabieg pozwalający na ich wyraźne zagęszczenie i dodanie wyrazistości. Brwi metodą piórkową cenią sobie panie, które nie lubią tracić czasu na częste zabiegi ich korygowania jak chociażby nakładanie henny. Docenią je również panie aktywnie uprawiające różnorodne sporty, gdyż nawet po wyczerpującym treningu będą prezentować się pięknie. Oprócz tego brwi metodą piórkową świetnie sprawdzą się u osób, które mają alergię na kosmetyki do makijażu, lub u starszych pań, które w wyniku pogarszającego się wzroku nie są w stanie idealnie ich narysować.

Czy zabieg jest bezpieczny i czy boli?

Brwi metodą piórkową wykonuje się po zastosowaniu znieczulenia w formie specjalnej maści. W czasie, gdy ona się wchłania i czekamy na rozpoczęcie jej działania specjalista dokonuje pomiarów i wykonuje precyzyjny rysunek brwi, aby w późniejszym czasie móc wykonać je perfekcyjnie, właśnie w takich zaznaczonych granicach. Po zabiegu może być widoczne zaczerwienienie i obrzęk przez kilka kolejnych dni, powinno jednak samoistnie ustąpić. Po około miesiącu zaleca się wykonanie zabiegu, który uzupełni ewentualne braki, które nie były widoczne w czasie jego przeprowadzania. Wówczas osiągamy końcowy i w pełni zadowalający efekt. U niektórych osób po upływie raku pigment w skórze widocznie zmienia swój odcień, jest to całkowicie normalne, choć u jednych klientek mniej, a u innych bardziej widoczne. W takiej sytuacji zalecane jest przeprowadzenie dopigmentowania, które pozwoli znów cieszyć się pięknymi brwiami. Ceny zabiegu są urozmaicone i zależą od gabinetu, miasta, specjalisty, jak również rozległości samego zabiegu. Najlepiej zgłosić się do gabinetu, opisać swoje oczekiwania i poprosić o wycenę.

Previous 5 skutecznych metod na wybielanie zębów
Next Gdzie w Warszawie wykonać stronę internetową?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 1Comments

Import whisky rośnie o 30 proc

Polacy coraz chętniej sięgają po bardziej wyszukane alkohole. Po trzech kwartałach ubiegłego roku o jedną trzecią wzrósł import ekskluzywnej odmiany whisky single malt. W ujęciu wartościowym dynamika była jeszcze wyraźniejsza i wyniosła

Life&Style 0 Comments

Jak znaleźć dobrą nianię w Warszawie?

Mówi się, że znalezienie dobrej niani graniczy z cudem, idealna opiekunka natomiast porównywana jest do świętego Graala – ktoś kiedyś słyszał, ale gdzie można ją znaleźć, tego nie wie już

Life&Style 0 Comments

Blizny, z którymi można sobie skutecznie poradzić

Blizny są w dużej mierze defektem kosmetycznym, który potrafi spędzać nam sen z powiek. Najtrudniejsze do zaakceptowania są te zlokalizowane w widocznych miejscach, przybierające postać keloidów, czyli przerośniętych, stwardniałych blizn.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź