Bracia z zarzutami za przygotowanie dla fałszowania orzeczeń lekarskich

Bracia z zarzutami za przygotowanie dla fałszowania orzeczeń lekarskich

Bemowscy policjanci zatrzymali dwóch braci podejrzanych o czynienie przygotowań do podrobienia dokumentów w celu użycia ich za autentyczne. W chwili zatrzymania funkcjonariusze zabezpieczyli liczne zaświadczenia i orzeczenia lekarskie oraz pieczątki. Dodatkowo jeden z nich posiadał narkotyki. Po usłyszeniu zarzutu mężczyźni zostali objęci dozorem policyjnym.

Do zatrzymania dwóch braci przez policjantów z komisariatu na Bemowie doszło w miniony czwartek. W chwili zatrzymania jeden z nich posiadał przy sobie orzeczenia i zaświadczenia lekarskie opatrzone pieczątkami. Drugi posiadał ponad 7 gramów marihuany. W mieszkaniu podczas przeszukania u 23-latka kryminalni znaleźli puste i wypełnione książeczki zdrowia, orzeczenia lekarskie wystawione na różne osoby opatrzone pieczęciami, wyniki badań lekarskich, przekazy pocztowe.

22-letni Mateusz S. i 23-letni Kamil S. trafili do policyjnej celi. Śledczy zgromadzili materiał procesowy. Podejrzani usłyszeli zarzut czynienia przygotowań do podrobienia dokumentów w celu użycia ich za autentyczne. Dodatkowo 23-latek usłyszał jeszcze zarzut posiadania środków odurzających. Decyzją prokuratora mężczyźni zostali objęci dozorem policyjnym. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności

Previous Areszty tymczasowe za uprowadzenie dla okupu
Next Oszukał banki na ponad 600 tysięcy złotych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Znieważyła i kopała ratowników, którzy przybyli z pomocą

Zatrzymaniem w policyjnej celi zakończyła się interwencja grodziskich funkcjonariuszy wobec 19-latki. Nietrzeźwa kobieta agresywnie i wulgarnie zachowywała się w stosunku do udzielających jej pomocy ratowników medycznych, a potem również policjantów.

Wiadomości 0 Comments

Walendów Park – czy warto kupić tu mieszkanie?

O inwestycji Walendów Park coraz więcej możemy przeczytać w Internecie. Deweloperzy chętnie dzielą się z zainteresowanymi szczegółowymi informacjami dotyczącymi nowego osiedla, które powstanie w niedalekiej odległości od Warszawy i Nadarzyna.

Wiadomości 0 Comments

UCZESTNICZYLIŚMY W ĆWICZENIACH Z MUSZTRY KLASY POLICYJNEJ

W piątek, w Zespole Szkół im. Michała Konarskiego przy ulicy Okopowej 55a, pod nadzorem policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie, odbyły się przygotowania klasy policyjnej do corocznego szkolnego przeglądu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!