Areszt za usiłowanie zabójstwa

Areszt za usiłowanie zabójstwa

Pruszkowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Wczoraj 19-latek został przesłuchany w prokuraturze i doprowadzony do sądu. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę późnym wieczorem w Pruszkowie.  Do jednego z mieszkań w centrum miasta wszedł mężczyzna, który w pewnym momencie zaatakował nożem kuchennym jednego z domowników. Napastnik zadawał ciosy nożem po całym ciele ofiary. Pokrzywdzony mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie przebywa do chwili obecnej. Sprawcy udało się uciec z mieszkania ofiary przed przybyciem policji.

Śledztwo w tej sprawie wszczęła pruszkowska prokuratura, a wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajęli się policjanci. Mimo, że sprawca ukrywał się, funkcjonariusze zatrzymali 19-latka na terenie Pruszkowa.

Wczoraj zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu za usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego czynu, odmówił także składania wyjaśnień.

Sąd Rejonowy w Pruszkowie na wniosek prokuratury i policji zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Może mu grozić nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Previous Rzucił psom polską flagę, a następnie ją zdeptał
Next Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o doprowadzenie małoletniej do innej czynności seksualnej

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI ZNACZNĄ ILOŚĆ NARKOTYKÓW

Policjanci z Ochoty zabezpieczyli prawie 230 gramów marihuany i 100 gramów amfetaminy. Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy trzech mężczyzn i kobietę. Wobec Mariusza R. i Moniki W. prokurator zastosował policyjny dozór.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM ZA UDZIAŁ W ZORGANIZOWANEJ GRUPIE PRZESTĘPCZEJ

Mokotowscy kryminalni zatrzymali 44-latka, który od kilku miesięcy ukrywał się przed odbyciem kary 5 lat pozbawienia wolności za włamania i kradzieże samochodów ciężarowych. Przed wyrokiem sądu okręgowego Paweł S. działał

Warszawa na Sygnale 0 Comments

4 KG AMFETAMINY, ZABEZPIECZONE PONAD 20.000 ZŁ I 3 MIESIĄCE ARESZTU

4 kg amfetaminy, środki pieniężne w wysokości ponad 20.000 zł. na poczet przyszłych kar i zatrzymany w tej sprawie 42-latek to wynik policjantów z Woli, którzy wykazali się skutecznością i

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!