Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny kryminalni znaleźli marihuanę, mefedron, kokainę, heroinę i amfetaminę. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Praca operacyjna śródmiejskich kryminalnych doprowadziła ich do mężczyzny, który jak wynikało z posiadanych informacji, miał mieć w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków.

Policjanci bardzo szybko dowiedzieli się, kim jest mężczyzna i zapukali do drzwi zaskoczonego ich widokiem 27-latka. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli woreczki foliowe z mefedronem, kokainą, heroiną i amfetaminą.

Poza tym kryminalni znaleźli reklamówkę marihuany, wagę elektroniczną służącą do porcjowania środków odurzających, pieniądze mogące pochodzić z przestępstwa oraz przedmioty przypominające broń palną oraz pneumatyczną, które zostaną poddane badaniom przez biegłego.

W sumie, jako dowód w sprawie policjanci zabezpieczyli ponad 1000 porcji różnego rodzaju środków odurzających.

27-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, do którego sąd się przychylił.

Previous Dzielnicowi z woli zatrzymali podpalacza
Next Odpowiedzą za obrót lekami bez wymaganego zezwolenia

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Areszt za usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem

Kryminalni ze starobabickiej komendy zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Adam O. pastwił się nad swoją ofiarą. Na koniec zostawił nieprzytomnego mężczyznę w środku palącego się

Wiadomości 0 Comments

KRYMINALNI ZNALEŹLI KRYJÓWKĘ POD PODŁOGĄ, A W NIEJ POSZUKIWANEGO

Kryminalni z Targówka podczas przeszukania mieszkania znaleźli w kryjówce pod podłogą Krzysztofa K. Za 25-latkiem sąd rejonowy na Pradze Północ wydał list gończy w celu odbycia kary 60 dni pozbawienia

Wiadomości 0 Comments

POZNAJ I ZROZUM RYZYKO

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III we współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Stołecznej Policji oraz służby więziennej zorganizowali spotkanie z uczniami Zespołu Szkół Nr 26 przy ul. Urbanistów 3

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź