Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny kryminalni znaleźli marihuanę, mefedron, kokainę, heroinę i amfetaminę. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Praca operacyjna śródmiejskich kryminalnych doprowadziła ich do mężczyzny, który jak wynikało z posiadanych informacji, miał mieć w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków.

Policjanci bardzo szybko dowiedzieli się, kim jest mężczyzna i zapukali do drzwi zaskoczonego ich widokiem 27-latka. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli woreczki foliowe z mefedronem, kokainą, heroiną i amfetaminą.

Poza tym kryminalni znaleźli reklamówkę marihuany, wagę elektroniczną służącą do porcjowania środków odurzających, pieniądze mogące pochodzić z przestępstwa oraz przedmioty przypominające broń palną oraz pneumatyczną, które zostaną poddane badaniom przez biegłego.

W sumie, jako dowód w sprawie policjanci zabezpieczyli ponad 1000 porcji różnego rodzaju środków odurzających.

27-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, do którego sąd się przychylił.

Previous Dzielnicowi z woli zatrzymali podpalacza
Next Odpowiedzą za obrót lekami bez wymaganego zezwolenia

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wyroki skazujące dla pseudokibiców za przestępstwo i wykroczenia w związku z imprezą masową

Na wniosek policjantów ze Śródmieścia sąd w postępowaniu przyspieszonym wydał 5 wyroków skazujących za popełnione przestępstwo i wykroczenia w związku z meczem rozegranym pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań. Za

Wiadomości 0 Comments

Chciał nastraszyć żonę, dlatego upozorował własną śmierć

47-latek stanie przed sądem za naruszenie nietykalności policjantów, którzy zostali wezwani na interwencję z zawiązku z jego rzekomą śmiercią. Nietrzeźwy Włodzimierz M. chciał nastraszyć żonę. Zadzwonił do niej i poinformował,

Wiadomości 0 Comments

Ugodziła partnera nożem do obierania ziemniaków

Policjanci z bielańskiej komendy zatrzymali 44-latkę podejrzaną o uszkodzenie ciała swojego partnera. Z ustaleń mundurowych wynikało, że podczas kłótni, kobieta chwyciła za nóż do obierania ziemniaków oraz zadała mężczyźnie ciosy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź