ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Policjanci z Ochoty zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni w mieszkaniu 30-latka znaleźli ponad 87 gramów marihuany, 90 gramów amfetaminy, 0,5 grama haszyszu i 47 tabletek extasy oraz pieniądze na poczet przyszłych kar. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany przez sąd. Może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Ochoty zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej kilka dni temu udali się do jednego z mieszkań na terenie dzielnicy. Z informacji, jakie posiadali wynikało, że przebywający tam mężczyzna może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli 87 gramów marihuany, 90 gramów amfetaminy, 0,5 grama haszyszu i 47 tabletek extasy oraz wagę elektroniczną. Funkcjonariusze zabezpieczyli także pieniądze na poczet przyszłych kar.

Funkcjonariusze zatrzymali 30-latka i przewieźli go do policyjnej celi. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

Previous POLICJANT URATOWAŁ DWOJE LUDZI Z POŻARU
Next MIAŁ NARKOTYKI WARTE PRAWIE 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZTY ZA POBICIE ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM

Policjanci z Serocka wspólnie z kolegami Wydziału Kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło kilka dni temu podczas spotkania

Warszawa na Sygnale 0 Comments

CO ZROBIĆ Z NIEBEZPIECZNYM ZNALEZISKIEM ?

Zdarza się, iż podczas spacerów w lesie lub innych, będących w przeszłości areną wojennych potyczek miejscach, zamiast owoców leśnego runa można znaleźć powojenne, niebezpieczne przedmioty. W razie ujawnienia wzbudzającego naszą

Warszawa na Sygnale 0 Comments

TYMCZASOWY ARESZT ZA POBICIE KOBIETY W CIĄŻY

Funkcjonariusze wołomińskiej Komendy zatrzymali 34-letniego Tomasza L. Mężczyzna zaatakował i pobił mieszkającą wspólnie z nim partnerkę, będącą w 3 miesiącu ciąży. Oprócz kobiety pobici zostali również jej brat i matka.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź