32-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa

32-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa

Policjanci z komisariatu w Tarczynie zatrzymali 32- letniego mieszkańca Warszawy podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie śledczym. Grozi mu do 25 lat pozbawienia wolności.

Dziś, na najbliższe trzy miesiące do aresztu śledczego trafi 32- letni mieszkaniec Warszawy. Został on zatrzymany w minioną niedzielę przez funkcjonariuszy z komisariatu policji z Tarczyna. 32-latek jest podejrzewany o usiłowanie zabójstwa. Jego ofiarą jest mężczyzna, którego tożsamości do chwili obecnej jeszcze nie ustalono. Został on brutalnie pobity i z licznymi obrażeniami głowy trafił do jednego z warszawskich szpitali. Sprawa prowadzona jest przez wydział dochodzeniowo- śledczy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grójcu. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu do 25 lat pozbawienia wolności. Dla dobra prowadzonego postępowania, Policja nie informuje o okolicznościach tego zdarzenia.

Previous Do końca nie przyznawał się, że posiada narkotyki
Next Detailing samochodowy: co to jest?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Powszechne usterki w telefonach marki Apple

Od wielu lat jednymi z najchętniej kupowanych na świecie smartfonów są urządzenia marki Apple, czyli iPhone`y. Wyróżniają się one bowiem znakomitą jakością wykonania, eleganckim wyglądem, a także wyjątkowo dużą funkcjonalnością.

Wiadomości 0 Comments

Gdzie wydrukować plakat?

Ogromny rozwój technik komputerowych w ciągu ostatnich kilkunastu lat przyczynił się do rozwoju rynku usług poligraficznych. Pojawiły się między innymi drukarnie internetowe, które oferują szybki wydruk różnorodnych materiałów poligraficznych, także

Wiadomości 0 Comments

Warszawa wciąż mało przyjazna pieszym

Młodzi ludzie coraz częściej chcą mieszkać w centrum lub w pobliżu centrum miast. Wskaźnikiem zrównoważonego rozwoju miasta jest wskaźnik walkability, który opisuje, czy miasto jest przyjazne ludziom, czy zachęca do przemierzania go

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź